Міжкафедральна навчальна лабораторія

Стартував навчальний процес у міжкафедральній навчальній лабораторії

Нині ключовим завданням кожного українського закладу вищої освіти, зокрема міжкафедральної навчальної лабораторії базового університету, є не просто виконання освітньої функції, але й збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу. Водночас, академічна спільнота переконана, що саме  освіта є дієвим інструментом протидії пропаганді та основою професійного розвитку особистості, а головним мобілізаційним завданням університету є якісна організація освітнього процесу. Саме тому пріоритетним є реалізація освітніх програм у вже звичному як для викладачів так і для студентів онлайн-режимі.
Лекції, семінари, заліки та екзамени і надалі проводитимуться в режимі відеоконференцій за допомогою зовнішніх платформ  Zoom, Google Meet,  Cisco Webex тощо та з використанням внутрішньої платформи Еlearn.
Першими в 2022-2023 навчальному році з лабораторно-екзаменаційною сесією стартували студенти другого курсу економічного факультету спеціальностей 071 Облік та оподаткування, 071 Фінанси, банківська справа та страхування згідно навчального графіку та розкладу занять.
Image
Image
Image
Image
Попереду на нас чекає велика робота. Разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою та наукою.
Хочеться побажати всім студентам та викладачам освітнього процесу вдалого початку навчального року, наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Адже, саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України. Миру і душевного спокою всім нам.
Впевнено і завзято разом із захисниками крокуємо до перемоги, бо все буде Україна!
Завідувач МНЛ  Надія Кнап

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search