Новини Агрономічного відділення

Виробнича переддипломна практика - крок до професії

Практика без теорії сліпа. Теорія без практики мертва
Очевидним і беззаперечним в умовах сьогодення залишається те, що молодим фахівцям недостатньо лише гарних теоретичних знань для виконання своїх професійних обов’язків, успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.
Виробнича переддипломна практика здобувачів освіти ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство»  ОС Бакалавр є складовою частиною навчального процесу і здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, ознайомлення з майбутньою професією, набуття досвіду самостійної роботи та виробничих навиків і вміння приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Здобувачі освіти проходять практику в передових спеціалізованих сільськогосподарських  підприємствах  різної форми  власності.
Фінальним акордом у виробничій переддипломній практиці є представлення результатів її проходження під час захисту звітів. У процесі виконання індивідуального завдання виробничої переддипломної практики відповідно до кваліфікаційних вимог студенти досконало вивчили технології вирощування різних плодових культур, навчилися відбирати, систематизувати та обробляти інформацію відповідно до цілей дослідження, обґрунтовувати наукові висновки та пропонувати конкретні пропозиції, щодо вдосконалення управління реальним досліджуваним об’єктом, ознайомилися з новою сільськогосподарською технікою в умовах виробництва. 
Image

Здобувачі освіти у повному обсязі виконали програму практики та успішно захистили звіти, показавши достатній рівень знань теоретичного матеріалу та практичні навички за фахом. Досвід, отриманий під час проходження практики на підприємстві є хорошим стартом для подальшого розвитку навичок в агросфері.

Image

Кілька студентів, перебуваючи за кордоном, мали змогу захистити звіти  в онлайн форматі.

Image
Всі студенти виконали програму практики та отримали позитивня бали. Бажаємо і надалі студентам успіхів завершити навчання у навчальному закладі, щоб розпочати новий етап у своєму житті.
 
Голова циклової комісії
Наталія Доктор

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search