СТУДЕНТИ МУКАЧІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. У нашій країні цей День, за Указом Президента, почали відзначати з 2022 року. За ініціативою Генеральної Асамблеї ООН цей день в усьому світі відзначають як день всесвітньої відмови від насильства й вогню.
Це свято закликає людей усієї планети до взаєморозуміння. Аби його досягти, всі ми повинні своє життя скеровувати на добрі справи, на виховання у собі почуття патріотизму, гуманізму, миролюбивості, створювати атмосферу, де панує повага, доброта, щирість, чесність.
Студенти та викладачі ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України виражають свою солідарність з усіма народами та підтримують ідею  Всесвітнього дня миру.
Сьогодні студенти відділення правознавства, групи ПВ-18, з куратором Алісою Чорі та студенти відділення ветеринарної медицини, групи ВМ-15, з викладачем Наталією Кепенач провели виховну годину, присвячену Міжнародному дню миру. Молодь навчального закладу розмірковувала, яку ціну має мир, якою важливою складовою наділений зміст цього слова. Через страшні страждання дістається він людям. Це – тернистий шлях, через сльози, кровопролиття, великі людські втрати, розчарування і горе. Кожен з нас мріє, аби в Україну якнайшвидше  повернувся довгоочікуваний мир, запанували тиша і спокій, а рідна Земля стала вільною, незалежною, могутньою і цілісною. І сьогодні для всіх українців немає більшого щастя, ніж перемога. Ми віримо в нашу Україну, віримо в наш народ, віримо в перемогу!
Image
Image
Image
Image
Цитую слова Ліни Костенко, які нам зачитала Аліса Володимирівна Чорі: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер! Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».
Насамкінець, кожен зі студентів назвав цінності, які віднині візьме з собою в життя. Для цього знадобиться праця, терпіння та Божа поміч.

 НІКОЛЕТТА ШИШКІНА,
 студентка І курсу відділення
 правознавства

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search