Хочу наголосити, що вся освітня робота в коледжі відбуватиметься з дотриманням вимог рекомендацій, пропозицій адаптованого карантину з метою профілактики, запобігання розповсюдження ГРВ інфекцій та COVID-19 щодо збереження здоров’я студентів, педагогів та всього трудового колективу навчального закладу.
Тому, за результатами попередніх нарад адміністрації коледжу із завідувачами відділень, головами цикловихккомісій, кураторами академічних груп, студентською радою самоврядування, заступниками директора та головами профспілкових комітетів окреслили основні завдання заступникам, завідувачам відділень, гарантом освітніх програм, педагогам щодо оргнізованого та успішного початку сеестру 2020-2021 н.., а саме: