На зустріч зі студентами прийшли представники адміністрації закладу, завідувачі відділень, куратори академічних груп, вихователі, провідний спеціаліст з техніки безпеки, медична сестра та інші.
Директор коледжу Садварі Юрій Юрійович привітав студентів з початком навчального семестру та зауважив, що адміністрація навчального закладу постійно працює над покращенням умов проживання та відпочинку студентів, зміцнення матеріально-технічної бази та докладає максимум зусиль щоб всі питання, з якими звертається рада студентського самоврядування гуртожитку, вирішувалися якнайшвидше, при цьому зауваживши, що велика роль та відповідальність за організацію роботи гуртожитку лежить і на студентському самоврядуванні.