У виступі було підбито підсумки здачі студентами зимової екзаменаційної сесії, проаналізовано успішність та якість знань студентів по відділеннях. «Прикро, що не на всіх відділеннях успішність є стовідсотковою, якість знань теж бажає бути кращою, – зауважила Марія Іванівна. – Викладачі повинні докласти максимум зусиль, щоб надавати студентам якісні знання, стимулювати їх до навчання, а разом з тим забезпечити успішну здачу ЗНО та державних іспитів».
На основних завданнях, що стоять перед колективом у ІІ семестрі, зосередив увагу директор колежу Юрій Юрійович Садварі. «Першочерговим, - наголосив керівник, - є чітко налагоджена, спланована профорієнтаційна робота, яка повинна стати пріоритетом діяльності кожного викладача».