Згідно наказу директора навчального закладу від 29 жовтня 2019 року триває профілактична вакцинація проти дифтерії.
За даними старшого медичного працівника коледжу Наталії Василівни Орсагош вакциновано 300 студентів та 83 викладачів і працівників коледжу. Забезпечення вакциною стовідсоткове завдяки спільній роботі міськрайонного медичного закладу який очолює Петро Петрович Фаринич. Тому зараз важливо організовано провести ревакцинацію і досягти максимального показника.
Питання здоров’я на особистому контролі адміністрації навчального закладу
Голова профкому
М.М. Апшай