В ході бесіди із студентами директором коледжу було наголошено на тих зусиллях які докладає адміністрація, та обсягах робіт, які було виконано у гуртожитку за для забезпечення комфортного проживання та навчання студентів. Юрій Юрійович запевнив, що всі слушні прохання та пропозиції студентів будуть почуті адміністрацією, але і самим студентам, студентській організації гуртожитку необхідно активізувати свою роботу та докладати максимум зусиль за для збереження матеріальних цінностей та зміцнення матеріальної бази гуртожитку, адже це їхній дім на всі роки навчання.
Заступники директора з навчальної роботи Яцик М.І., заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф. та заступник директора з АГЧ Гузинець Б.І. у своїх виступах ще раз наголосили студентам на необхідності бережного ставлення до майна коледжу, неухильного дотримання правил внутрішнього розпорядку, правилах гігієни та техніки безпеки мешканцями гуртожитку. Ці вимоги підпорядковані єдиній меті – збереження життя та здоров’я студентів.