Аналізуючи роботу учасників освітнього процесу навчального закладу, директор зазначив, що майже всі пріоритетні напрямки і заходи, заплановані трудовим колективом на 2019 рік, виконано. Проведено роботу щодо покращення якості навчання, залучення молоді до активної участі у виховних, культурно-масових і спортивно-оздоровчих заходах, зміцнення матеріально-технічної бази, розширення міжнародної співпраці, виконання держзамовлення, збільшення надходження коштів на спеціальний фонд тощо.
Юрій Юрійович наголосив на тому, що головним завданням колективу є забезпечення належної якості освіти, впровадження в освітній процес інноваційних педагогічних технологій, формування в студентів професійної компетентності та конкурентоспроможності на ринку праці. Окрім цього, слід поєднати теорію з практикою, впроваджуючи принципи дуальної освіти, що є основним фактором забезпечення її якості.