Зимовий період у студентському гуртожитку зазвичай супроводжується виїздом студентів із гуртожитку на період зимових канікул після складання заліково-екзаменаційної сесії.
Тому, у зв’язку з настанням зимових канікул, звертаємо Вашу увагу на дотримання процедури виселення студентів з гуртожитку, що зазначено у Положенні про поселення (переселення, виселення) студенів коледжу у гуртожитку.
Процедура виселення студентів із гуртожитку:
- Під час виселення на зимові канікули кожен студент зобов’язаний:
- Здати каштеляну постільну білизну, якщо користувалися гуртожицькою;
- Особисту постільну білизну забрати додому, або охайно скласти;
- Скрутити матрац з подушкою;
- Особисті речі акуратно скласти, при потребі в пакети;
- Винести сміття та зайві речі із кімнати;
- Відключити від електромережі усі електроприлади (зарядні пристрої, ноутбуки та інше);
- Забрати цінні речі з кімнати;
- Розморозити, вимити та вимкнути холодильник;
- Здати кімнату завідувачу гуртожитку в охайному, належному для проживання стані та обидва ключі від кімнати;
Під час виселення після закінчення навчання кожен мешканець зобов’язаний:
-
Студентам чоловічої статі знятися з військового обліку;
-
Знятися з реєстраційного обліку (інформацію отримати у паспортиста);
-
Здати каштеляну м’який інвентар (матрац, подушку, покривало, постільну білизну);
-
Звільнити кімнату від особистих речей;
-
Винести сміття та зайві речі із кімнати;
-
Здати меблі у задовільному стані;
-
У разі нанесення шкоди майну гуртожитку, за час проживання в кімнаті, відшкодувати завдані збитки гуртожитку (наприклад: поклеїти шпалери, підфарбувати стіни і стелю, відремонтувати двері, меблі, тощо);
-
Здати кімнату завідувачу гуртожитку в охайному, належному для проживання стані та обидва ключі від кімнати;
-
Підписати обхідний лист у паспортиста, каштеляна, завідувача гуртожитку.
І.В. Гуральник
завідувач студентського гуртожитку