У зв’язку з карантином дирекцією коледжу виданий наказ, розробити методичні рекомендації щодо дистанційного навчання.
Адже, для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції з 12 березня 2020 призупинено освітній процес. Здоров’я завжди в приорітеті нашої роботи. Разом з тим карантинні заходи не повинні повністю знівелювати навчальний процес у нашому коледжі, особливо це стосується випускників попереду в яких складання ЗНО, складання державних іспитів, захист дипломних робіт. При допомозі методичних рекомендацій, щодо дистанційного навчання, онлайн-лабораторних робіт, якими будуть керуватись педагоги під час карантину. Особливо звертаємось з проханням до батьків відповідально поставитись до карантинних заходів, контролювати, при потребі обмежити перебування своїх дітей у кав’ярнях, магазинах, вулиці, транспорту. Введення карантину ні в якому разі не потрібно розцінювати, як канікули. Тільки спільними зусиллями ми збережемо спокій і здоровя наших дітей – студентів.
Ми знаємо також, що у Вас виникають конкретні питання щодо того, як ця ситуація вплине на соціальні комунікації, навчання. Це складно в умовах навчального закладу. Адміністрація коледжу, педагогічний колектив повністю розуміють, що ці зміни призведуть до перебоїв у повсякденному житті. Тому просимо Вас бути взаємовідповідальними перед собою, друзями, сім’ями та членами колективу. Просимо Вас взаємодіяти з оперативним штабом, черговими в коледжі, гуртожитках по телефону.
З повагою директор коледжу
Юрій Садварі