Звертаю увагу всіх краян! Із 6 квітня вводяться жорсткіші умови карантину! Забороняється:
- перебування в громадських місцях без одягнених маски чи респіратора;
- переміщення групою з більш ніж двоє осіб, окрім випадків службової необхідності і супроводу дітей;
- перебування в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих;
- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, окрім як для вигулу домашніх тварин однією особою і при службовій необхідності;
- відвідування спортивних і дитячих майданчиків;
- проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо.
Хочу подякувати всім медикам Закарпаття!
Саме ви зараз на передовій у боротьбі із коронавірусом! Запобігаєте виникненню і поширенню епідемії, локалізовуєте її спалахи, лікуєте хворих.
Уряд та Президент подбали, аби медичні працівники, зайняті лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримали доплату в розмірі трьох посадових окладів та були захищені всіма необхідними засобами.
В Ужгороді діє лабораторія, яка проводить тестування методом ПЛР COVID-19 та виявляє захворювання на коронавірусну інфекцію. МОЗ визнало, що результати її досліджень є достовірними.
Разом з меценатами, волонтерами ми організували допомогу літнім і малозабезпеченим людям продуктовими наборами та гарячими обідами.
Тепер від кожного жителя Закарпаття залежить щоденна статистика заражень. Найкраща протидія коронавірусу - без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома.
Не займайтеся самолікуванням, бо вчасне звернення до лікаря – дасть можливість швидко виявити недуг та його здолати. Дотримуйтеся гігієни. Не вірте фейкам, а лише офіційній статистиці і рекомендаціям.
Бережіть один одного! Залишайтеся вдома! Будьте здоровими!