Яцик М.І. прозвітувала про навчальний процес в коледжі. З 12.03.2020 року викладачі з студентами працюють в он-лайн режимі. Дистанційне навчання виявилось для нас несподіваним челенджем, та мабуть, виклики очікуваними і не бувають. Вся потрібна інформація обов’язково з’являється на сайті коледжу та оновлюється. Ведеться постійний її моніторинг. Кожен викладач створив групи в соціальних мережах Telegram, Viber, Instagram, Messenger. Тут ми спілкуємося з студентами, передаємо важливу інформацію, посилання на відео-уроки, корисні сайти. Студенти надсилають нам виконані завдання. Також використовується Інтернет платформу Google Classroom. Вона досить зручна як для викладачів, так і для студентів. На ній доступний зворотній зв’язок з студентами, вказується термін виконання завдань, розміщуються завдання одразу для всіх студентів, зручна форма оцінювання, студенти можуть отримати індивідуальну консультацію у вчителя. Всі навчальні матеріали розміщені на Google диску.
На завершення відео-конференції учасники ставили питання керівництву базового університету на які отримували змістовні відповіді.
Керівник штабу
Іван Пекар