Засідання ради розпочав директор коледжу, який у своєму виступі зупинився на ряді важливих питань, а саме: на проектному кошторисі вартості навчання студентів, їх проживанні в гуртожитку, наборі студентів, фінансовій ситуації в коледжі на даний час та майбутніх прогнозах фінансування.
Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, проінформувала присутніх про особливості проведення екзаменаційної сесії, як на денному так і заочному формах навчання в режимі он-лайн. Вона також прозвітувала про стан виконання навчального плану на даний час. Також наголосила на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України щодо завершення навчального року, підбитті підсумків навчання студентів, оформлення звітів згідно з розроблених і запроваджених формах; звітів педагогічних працівників про роботу в дистанційному режимі навчання. Зобов’язано завідувачів відділень, голів циклових комісій перевірити якість проведення занять в он-лайн режимі, виконання навчальних планів студентами і при потребі внести корективи в роботу.