У зв’язку з цим ректор поставив спільні головні завдання. По-перше, запровадження надзвичайного стану в університеті, який вимагає повної мобілізації і посилення роз’яснювальної роботи із студентами, співробітниками, науково-педагогічними працівниками. Потрібно організовано, без обману і «липи» провести сесію. Також пам’ятаємо про вступ і дбаємо про абітурієнтів, мусимо переживати за якісне проведення олімпіади для вступу в середині травня. По-друге, вести суворий режим економії, берегти кошти, особливо спецфонд. По-третє, завідувачі кафедрами повинні ретельно проаналізувати виконання навчального навантаження кожним викладачем, мати повний облік виконаного педагогічного навантаження, у тому числі і занять в дистанційному режимі за формою, розробленою навчальним відділом. По-четверте, декани факультетів, директори ННІ, завідувачі кафедрами після пом’якшення карантину за можливості повинні організувати проходження практик. По-п’яте , дата початку нового навчального року буде залежати від закінчення карантину і проведення ЗНО. По-шосте, навчально-дослідним господарствам, Боярській лісовій дослідній станції та відокремленим структурним підрозділам потрібно максимально мобілізуватись, вести прибуткову діяльність, повернути всі борги та кредити, сплатити ПДВ. По-сьоме, директори відокремлених підрозділів (коледжів, інститутів) та Єресько О.В. мусять також організовано провести сесію, взяти під контроль діяльність міжкафедральних лабораторій та забезпечити профорієнтаційну роботу з тими, хто буде вступати до університету.
На завершення ректор Станіслав Ніколаєнко процитував Гельвеція: щоб здивувати, завести когось в кут, потрібна мить, а щоб зробити дивовижні, добрі, практичні речі, потрібні роки терпіння і наполегливої праці, та закликав відповідально ставитися до справи.
Іван Пекар