29 травня 2020року Національний університет біоресурсів і природокористування України урочисто відзначив свій 122-ий День народження. У рамках святкування цієї події в закладі проведено ряд заходів: відкриття картинної галереї, посадка «Тарасової верби», відкриття експозиції в Ботанічному саду тощо. Але найбільш масштабнішим з усіх стало проведення Урочистої академії, яка проходила у режимі онлайн.
Відкрив урочисту подію ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко, який привітав науково-викладацький склад, студентство і випускників, друзів, усіх співробітників вишу зі святом. Також керівник закладу представив актуальну наукову доповідь «Подолати кризу, забезпечити сталий розвиток суспільства – місія колективу НУБіП України», у якій зазначив , що в умовах сьогодення «колектив університету мусить йти назустріч викликам, братися за реалізацію нової парадигми розвитку, переходити від пріоритетного розвитку навчальної складової до дослідницько-навчальної з великою часткою інноваційного сектору, активної практичної складової, і разом з цим переосмислити свою роль в цих динамічних змінах».