11 червня 2020 відбулася нарада з керівниками відокремлених підрозділів НУБіП України в онлайн режимі У нараді взяли участь ректор університету Станіслав Ніколаєнко, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, начальник юридичного відділу Андрій Бова та керівники відокремлених підрозділів.
Ректор університету Ніколаєнко С.М.поінформував про свою участь спільно з іншими ректорами провідних українських вишів у нараді з Президентом України, за наслідком якої напрацьовується стратегія розвитку вищої освіти в Україні на 2021-2031 роки, акцентував на тому, що бачить у цій стратегії місце і для висвітлення розвитку відокремлених підрозділів. Також Станіслав Миколайович зосередив увагу на найважливіших завданнях сьогодення, серед яких: організоване завершення навчального року в умовах карантинних обмежень, підготовка та проведення вступної кампанії, забезпечення реалізації ступеневої освіти.