Очільник закладу відзначив чітку, цілеспрямовану, насичену роботу упродовж 2019-2020 навчального року, акцентував увагу на методичних досягненнях та творчих доробках викладачів.
У виступі проаналізував виховну роботу, зауважив, що пріоритетом у роботі колективу залишається виконання програми «Голосіївська ініціатива 2020».
Садварі Ю.Ю. зупинився на проблемах, що стосуються проведення вступної кампанії 2020. «Як не прикро, але треба сказати, що в цьому напрямку колектив недопрацював», – зауважив керівник.
У доповіді Юрій Юрійович чітко окреслив головні завдання та перспективи розвитку навчального закладу на 2020-2021 н.р., серед яких:
- провадження освітньої діяльності, яка включає навчальну, виховну, наукову, культурну, спортивну та методичну діяльність;
- забезпечення набуття студентами знань з певної галузі наук та підготовка їх до професійної діяльності;
- забезпечення захисту 2 кандидатських дисертацій;
- забезпечення видання підручників, посібників, розробок за рекомендацією НМЦ «Агроосвіта» та НУБіП України, внутрішніх методичних розробок тощо.
Про організацію навчального процесу під час карантину поінформувала членів педради заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик.