3 вересня 2020 року на подвір’ї студентського гуртожитку №1 було проведено загальні збори студентів, які тут проживають, з метою проведення інструктажів з техніки безпеки.
На сьогодні у студентський гуртожиток поселено більше 100 студентів денної форми навчання всіх відділень коледжу. Така велика кількість студентів, проживаючих у гуртожитку, накладає певну відповідальність на адміністрацію коледжу та гуртожитку за забезпечення належних умов проживання та відпочинку студентів, а також за їх безпеку.
На зустріч зі студентами прийшли представники адміністрації закладу, завідувачі відділень, куратори академічних груп, вихователі, провідний спеціаліст з техніки безпеки, медична сестра та інші.