Якщо симптоми хвороби виявлено у викладача чи працівника закладу:
- Керівник закладу освіти повинен заборонити проводити викладачу заняття;
- Викладачі, працівники закладу освіти та особи, які контактували з хворим, не виходять на роботу та невідкладно звертаються за консультацією до медичного працівника;
- Якщо ознаки захворювання виникли у викладача або працівника закладу під час роботи, слід відправити його додому з рекомендаціями негайно звернутись за медичною допомогою або за потреби викликати швидку допомогу.
В усіх випадках у приміщеннях, де знаходилися особи з ознаками респіраторного захворювання або з підтвердженою коронавірусною хворобою, слід провести поза графіком провітрювання та дезінфекцію поверхонь. Також у випадку захворювання учасників освітнього процесу, працівників закладів освіти, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОН, на хворобу COVID-19, необхідно терміново направляти повідомлення за формою 2/НС-1 Табеля термінових та строкових донесень на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..