У своєму виступі, заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф. відмітив, що адміністрацією коледжу робиться все можливе, за для створення належних умов для навчання та відпочинку студентів, але потрібно і самим студентам, студентському самоврядуванню проявляти більшу ініціативу у таких питаннях як: бережене ставлення до майна гуртожитку, покращення санітарного стану кімнат, належного виконання своїх обов’язків черговими та облаштуванні території гуртожитку де можна в повній мірі проявити свою креативність та фантазію.
Підсумком звітно-виборчих зборів стало обрання нового складу ради студентського самоврядування гуртожитку. Головою ради студентського самоврядування гуртожитку було переобрано Штефаньо Корнелію, студентку групи ПВ-38, з чим ми її і вітаємо, та бажаємо новообраній раді плідної праці в організації студентського життя.
Іван Щур