Садварі Юрій Юрійович, директор коледжу, привітав усіх присутніх, відзначив високий потенціал цьогорічних першокурсників і запевнив у наданні невідкладної допомоги при вирішенні важливих питань студентського життя. Керівник коледжу багато уваги приділив роз’ясненню умов та порядку навчання в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією COVID-19, та необхідності дотримання Протоколу МОЗ. Студенти з 1 вересня 2020 року навчаються за звичною формою в стінах коледжу і дотримуються протиепідемічних вимог. Щоденно проводиться дезінфекція кабінетів, коридорів з неухильним дотриманням маскового режиму. Технологічна практика проходить на свіжому повітрі в спеціально обладнаних літніх класах, лабораторіях. Значна увага у виступі була приділена умовам проживання в гуртожитку.
Щодо дистанційного навчання наголошено, що потужності серверів, які обслуговують платформи G-Suit for Education, збільшено на 40%, покращено зміст електронних лекцій, проведено чотириденне навчання з викладачами щодо роботи в нових умовах. Педагогічний колектив коледжу повністю готовий перейти на дистанційне навчання.
Яцик Марія Іванівна, заступник директора з навчальної роботи, деталізувала навчальний процес у коледжі і наголосила на необхідності дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку.