Червоною ниткою стояло питання про результати вступної кампанії 2020 року, зроблено ряд зауважень з цього питання, наголошувалось на ряд упущень, які допустили керівники трудових педагогічних колективів, неефективності роботи під час проведення профорієнтаційної роботи. Все це і вплинуло на такі результати прийому випускників на базі 9 класів та випускників 11 класів шкіл області. Крім того, розглянуто питаня фінансового стану кожного окремо взятого навчального закладу, підготовки до зими, навчання членів трудового колективу завдань з техніки безпеки та стан пожежної безпеки в навчальному корпусі, гуртожитках та інших спорудах.
Директори проінформували Станіслава Миколайовича про виплату заробітної плати, стипедії студентів, плати за енергоносії та підготовку матеріально-технічної бази в умовах онлайн викладання, виконання вимог навчального процесу.