Крім того, члени комісії звернули увагу на повне забезпечення дезінфікуючими засобами та засобами щоденної обробки рук, вимірювання температури тощо.
Додатково рекомендовано провести позапланові інструктажі з техніки безпеки та переглянути графік проведення дезінфікуючих заходів коридорів, аудиторій, лабораторій, провітрювання класів та кімнат відпочинку викладачів.
Комісія в подальшому продовжує свою роботу з метою моніторингу санітарно-епідеміологічного стану в гуртожитках на робочих місцях, аудиторіях та звернулась до всього колективу коледжу з проханням чітко дотримуватись відповідних вимог, які на сьогодні зазначені у зверненні головного санітраного лікаря України, голови Закарпатської обласної державної адміністрації, суворо дотримуватись вимог протоколу МОЗ України .
Крім того, комісія рекомендує всім членам колективу бути уважними до себе, своїх товаришів та всіх оточуючих.
Підсумовуючи, директор коледжу Юрій Садварі дав ряд доручень відповідальним керівникам, завідувачам відділень продовжити активну діяльність оперативного штабу з моніторингу стану профілактики захворюваності, вести посійний контроль за перебігом навчального процесу.
Адміністрація коледжу