На передодні Дня працівника сільського господарства в Закарпатській обласній державній адміністрації голова ОДА – Олексій Петров подякував за кропітку працю та розвиток Закарпаття у сільськогосподарській сфері та підготовки спеціалістів для аграрного сектору економіки краю, нагородив кращих дипломами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Серед кращих аграрників відмічено роботу педагогічного колективу нашого навчального закладу за підготовку кваліфікованих фахівців аграрної сфери Почесною грамотою та Подякою Закарпатської ОДА директора ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Юрія Садварі.