Підсумовуючи роботу адміністративної ради Юрій Садварі – директор коледжу, дав ряд доручень Борису Гузинцю, Ігорю Грубінку, Марії Яцик та звідувачам відідлень – внести пропозиції з організації роботи педагогів, співробітників у січні 2021 року на період посиленого карантину, головному бухгалтеру Олексик Ярославі проаналізувати бюджет коледжу, зпрогнозувати платіжну дисципілну за енергоносії та захисні статті бюджетниих асигнувань фінасової діяльності.
На засіданні було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності коледжу.
Адже, на порозі вже стукає Новий рік – рік Бика, який принесе спокій і здоров’я. Ми сподіваємо на 2021 рік, йдемо з вірою та надією на краще.
У Новому році бажаємо усім здоров’я, злагоди, щастя і добра, сімейного затишку всім нам та рідним.
Адміністрація