Головний бухгалтер Ярослава Андріївна Олексик поінформувала присутніх про бюджетні асигнування на поточний рік, оприлюднила основні контрольні цифри та програму фінансування згідно КВЕків. Наголосила, що основна частина виділених коштів припадає на виплату заробітної плати, нарахування покриття витрат на комунальні послуги, енергоносії, стипендії, гарантовані виплати дітям-сиротам та інші господарські виплати.
До відома, частина витрат в минулому році була на багато вища. Чому так? – відповідь витікає з нормативних матеріалів бюджетного кодексу – зростання мінімальної заробітної плати до 6 тис.грн, до 20 % підвищені посадові оклади педагогічним працівникам, тому і нарахування авансу буде по іншому, до публікації Постанови Кабінету іністрів України. Щодо заробіної плати в січні, адміністрації треба приймати відповідні рішення у зв’язку з пандемією. Хто буде працювати дистанційно, отримуватиме оклад без надбавок, а співробітники, які будуть працювати у звичному режимі отримуватимуть оклад, надбавку за стаж і 20 %, які передбачені рентинговою оцінкою. Подальше усі співробітники будуть отримувати зарплати із всіма надбавками.