Кінець червня, погожі сонячні дні, літо в самому розпалі… Спекотно по особливому було протягом двох тижнів в міжкафедральній навчальній лабораторії і студентам-заочникам 1-2 курсів спеціальності Право ОС Бакалавр.
Сесія – це не тільки щосеместровий підсумок освітнього процесу, але й справжнє випробування, що вимагає тривалої підготовки, зосередженості, напруження і трішки удачі. Це - невід’ємна частина навчання. Щоразу студенти переживають за результати на екзамені чи заліку. Вивчення предмета за два-три дні перед іспитом не є можливим, тому студенти постійно над собою працюють впродовж міжсесійного періоду. Оскільки отримати якісні теоретичні знання допомагають викладачі різних кафедр базового університету, тож знаннями збагачуються студенти кожного дня під час сесії, отримують те, що зможуть згодом використати у своїй практиці, на роботі.