Переступаючи рубіж між юністю і дорослим життям, багато дівчат і хлопців хвилюються. Адже для них день вручення дипломів про закінчення вищого навчального закладу - це момент вступу в справжнє доросле життя з його труднощами і нескінченними турботами. Важливо, щоб цей день залишився в серці як світла подія нового початку.




Вручення дипломів – неповторна мить, до якої три роки, як по сходах, довелося підійматися сьогоднішнім випускникам міжкафедральної навчальної лабораторії ОС Бакалавр спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування і 242 Туризм. Всі з хвилюванням чекали сьогоднішнього дня, в очах у багатьох відбивались сотні відтінків людських почуттів. У них - турбота і радість, збентеження і хвилювання, сум і надія, і лише байдужості в них нема, бо не байдужа для них їх доля і майбутнє.









Отож, кожен має свою мрію. Цінуйте її , любіть, боріться за неї і тоді в життя кожного увійде червоний вітрильник надії. Нехай вам небо безхмарне сміється, і усе у житті удається!

Завідувач міжкафедральною навчальною лабораторією
к.с.-г. н. Надія Кнап