На лабораторно-екзаменаційній сесії викладачі опрацьовують теоретичний матеріал, який недостатньо висвітлений у підручниках, знайомлять студентів з практичним досвідом роботи установ, виконують з студентами практичні і лабораторні роботи, перевіряють виконання ними робіт в міжсесійний період. Навчання студентів-заочників базується на самостійності, самодисципліні та умінні керувати своїм часом. Їхній успіх свідчить про їхню відданість та вміння долати труднощі.
Хочеться побажати студентам найкращих результатів. Нехай кожен екзамен стане можливістю продемонструвати свої знання і навички. Кожне випробування, незалежно від його складності, стає на крок ближче до досягнення освітніх цілей. Нехай стійкість і самодисципліна студентів завжди будуть найкращими союзниками. Бажаємо вам відмінних результатів та світлої освітньої майбутності!
Завідувач міжкафедральною навчальною лабораторією
к.с.-г. н. Надія Кнап