Безперечно, попри війну, освітню й наукову діяльність університету потрібно продовжувати. Свого часу Едмунд Берк сказав: «Для того, щоб запанувало у світі зло, треба, щоб хороші люди перестали щось робити». Так от, ворог якраз і чекає, щоб ми зневірилися в сенсі наших дій і перестали робити хороші справи. А навчання й викладання – це і є хороша справа, яку в університеті викладачі і студентство вміють якісно робити. НУБіП України продемонстрував, що може ефективно реагувати на виклики й організовувати навчання в складних і незвичних умовах, не втрачаючи якість освіти, яка для є одним із головних пріоритетів.
Швидко промайнули новорічні свята. В міжкафедральній навчальній лабораторії, розпочався другий навчальний семестр у звичному дистанційному форматі. Лабораторно-екзаменаційна сесія з 12 лютого розпочалася для студентів ОС Бакалавр других і третіх курсів спеціальностей 201 Агрономія, 071 Облік та оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Всі 4 групи займаються згідно затверджених розкладів і навчальних планів. Попереду найважче – заліки та екзамени. А далі - «передадуть естафету» наступним курсам, яких чекають нові знання, цікаві факти та інформація від досвідчених науковців, які взяли на себе місію: нести відповідальність за студентів та їхнє професійне майбутнє.