Кожен із студентів отримав екзаменаційний білет у своєму електронному кабінеті на порталі Ельорн. Час для написання відповідей відводився у межах трьох годин. Члени комісії оцінювали теоретичну підготовку здобувачів вищої освіти, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності. Студенти продемонструвати належний рівень фахової підготовки, про що свідчили їх екзаменаційні роботи.
Міжкафедральна навчальна лабораторія та випускники висловлюють щиру вдячність економічному факультету НУБіП України за отримані знання, за те, що дарували частинку своєї душі, давали мудрі поради й направляли на шлях самопізнання та розкриття особистісного потенціалу.
Вітаємо випускників з успішним складанням державного екзамену, бажаємо, щоб отримані та засвоєні знання, практичні навики та сформовані компетенції були використані у майбутньому професійному житті в мирній і безпечній українській державі!
Завідувачка міжкафедральною навчальною лабораторією
к.с.-г. н. Надія КНАП