Сесія - це найбільш складний період навчання для будь-якого студента закладу вищої освіти.
В міжкафедральній навчальній лабораторії в розпалі лабораторно-екзаменаційна сесія.
Завершили навчання студенти другого і третього курсу спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 242 Туризм.



Розпочали навчання студенти 1,2,3 курсів спеціальності Право. Навчальний процес проходить згідно затвердженого плану і розкладу занять.


Здобувачу вищої освіти бакалаврських освітніх програм необхідно виконати програму кожного освітнього компонента осіннього семестру, а саме: прослухати курси лекцій, виконати та здати усі самостійні, лабораторні й практичні роботи, написати та захистити курсові роботи, скласти заліки, екзамени.
Студенти з успіхом виконують поставлені перед ними завдання. Попереду лабораторно-екзаменаційна сесія в студентів спеціальності 201 Агрономія.
Бажаємо всім успіхів!
Завідувачка міжкафедральною навчальною лабораторією
к.с.-г. н. Надія КНАП