У свою чергу випускники подякували не тільки членам комісії, але і всім викладачам: «Дякуємо вам за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за освіту. Бажаємо вам, наші найкращі професіонали, довгих років плідної роботи, невичерпного ентузіазму та оптимізму».
Вітаємо студентів з успішною здачею екзамену. Бажаємо, щоб ті труднощі, які подолані, були максимальними в житті. А далі – тільки успіх, удача, досягнення, реалізація і процвітання! Не зупиняйтесь перед перешкодами і завжди будьте впевненими у своїх силах!
Плідної вам професійної діяльності та продовження навчання в магістратурі!
Завідувачка міжкафедральною навчальною лабораторією
к.с.-г. н. Надія КНАП