Державний екзамен в міжкафедральній навчальній лабораторії спеціальності 081 Право

Державний екзамен – це надзвичайно важливий момент для випускників, адже перед екзаменаційною комісією вони повинні підтвердити рівень здобутих в університеті теоретичних знань і свою готовність до праці.
25 березня в міжкафедральній навчальній лабораторії випускники ОС Бакалавр юридичного факультету  НУБіП України спеціальності 081 Право  складали державний кваліфікаційний екзамен. Проходив він у дистанційному форматі.
Екзаменаційна комісія у складі:
  • Артеменко Олена Вікторівна, професор кафедри адміністративного та фінансового права, к.ю.н., професор - голова комісії.
Члени комісії:
  • Горіславська Інна Вікторівна, доцент кафедри цивільного та господарського права, к.ю.н., доцент – заступник голови;
  • Ладиченко Віктор Валерійович, завідувач кафедри міжнародного права та поріваняльного правознавства, доктор юридичних наук, професор;
  • Слюсаренко Сергій Вікторович , доцент кафедри адміністративного і фінансового права, к.ю.н., доцент.
  • Канарик Юлія Сергіївна, к.ю.н., доцент кафедри цивільного та господарського права, доцент – секретар екзаменаційної комісії, -
позитивно оцінила роботи випускників, виконані на навчальному порталі Ельорн. При онлайн зустрічі у встановлений час студенти всі без винятку усно захищали свої роботи, щоб підтвердити рівень знань. Випускники успішно впоралися з поставленими перед ними завданнями як письмовими, так і усними.
Image
Image
Image
Image
Image
У свою чергу випускники подякували не тільки членам комісії, але і всім викладачам: «Дякуємо вам за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за освіту. Бажаємо вам, наші найкращі професіонали, довгих років плідної роботи, невичерпного ентузіазму та оптимізму».
Вітаємо студентів з успішною здачею екзамену. Бажаємо, щоб ті труднощі, які подолані, були максимальними в житті. А далі – тільки успіх, удача, досягнення, реалізація і процвітання! Не зупиняйтесь перед перешкодами і завжди будьте  впевненими у своїх силах!
Плідної вам професійної діяльності та продовження навчання в магістратурі!
 
                                Завідувачка  міжкафедральною навчальною лабораторією
к.с.-г. н. Надія КНАП