Від виклику до перемоги: завершення екзаменаційної сесії в міжкафедральній навчальній лабораторії

Завершення сесії зазвичай супроводжується відчуттям полегшення, оскільки позаду залишаються дні напруженої підготовки, переживань та очікувань. Саме в міжкафедральній навчальній лабораторії завершили осінньо-зимову сесію студенти-заочники ОС Бакалавр спеціальностей: Право, Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок, Агрономія і Туризм. Всі успішно склали екзамени і заліки, до яких сумлінно і ретельно готувалися.  Тепер у них буде період на відпочинок під час Різдвяних і новорічних свят.

Image
Image
Image
Image
Новорічні свята обіцяють бути особливими, адже студенти зможуть провести час з рідними, друзями та колегами. Цей період у кожного з них буде  можливість відпочити, відновити сили та підготуватися до нових академічних викликів. Після свят студенти повернуться до навчання, готові до нових досягнень у весняно-літній сесії.
Міжкафедральна навчальна лабораторія щиро вітає викладачів і студентів з прийдешніми новорічними святами. Нехай  вони принесуть у серця кожного тепло, надію та натхнення. Бажаємо, щоб у новому році ви досягали всіх поставлених цілей, щоб навчання давалось легко, робота була плідною, а результати радували. З Богом і хорошим настроєм на зустріч з новонародженим Ісусом та впевненими кроками у  Новий 2026 рік!
Завідувачка МНЛ
к. с.г. н. Надія Кнап