За ініціативою завідувача агрономічним відділенням Ольги Гудзоватої відбулось засідання робочої групи з підготовки до акредитації освітньої програми «Садівництво та виноградарство» зі спеціальності 203 «Садівництво та виоградарство» здобувачів першого ( бакалаврського) рівня вищої освіти.
Під час зустрічі завідувач агрономічного відділення звернула увагу на необхідність якісної підготовки здобувачів освіти ОС «Бакалавр», детального відображення діяльності відділення у звіті про самоаналіз. Наголосила на дотриманні неухильної практики забезпечення студентськоцентриського підходу, етики та академічної доброчесності з урахуванням потреб роботодавців та сучасного ринку праці.