

У заключному слові куратор групи БС-11 Наталія Доктор зауважила, що вирощування бобових — це один із перспективних напрямів та є привабливим для агропромислового комплексу нашої країни, може дати імпульс для розвитку малих фермерських господарств. Крім того, бобові цікаві нам як країні аграрній тим, що підтримують і покращують врожайність грунтів. А це вже дуже важливо з точки зору національної безпеки, зокрема продовольчої. Останніми роками спостерігається позитивна тенденція стосовно виробництва бобових: минулого року ця цифра склала близько 1 мільйона тонн, найбільше з них (700 тисяч) – горох. Але є ще куди рости, тому що світові ринки збуту великі (Індія, країни Африки, ЄС), та й внутрішній слід розвивати: українці поки що замало їдять бобових.

Тематичний вечір пройшов в теплій та доброзичливій атмосфері.
Наталія Доктор,
к.с.-г.н., голова циклової комісії