Студенти активно виходять на зв'язок, уважно слухають та спілкуються з викладачами з різних питань теми занять.
Навчальні практики в групах агрономічного відділення проводяться як онлайн так і на дослідно-демонстраційних полях навчального закладу. Студенти, які мають можливість бути присутніми на практиці, працюють під керівництвом викладачів. Так було проведено заняття навчальної практики «Захисту рослин», де студенти групи АГ-21 під керівництвом викладача Андрія Чонки проводили обробку та підв’язку плодових культур на території яблуневого саду коледжу.