В зв’язку з загостренням епідемічної ситуації з 09.03. 2021року розпочалося дистанційне навчання у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України». Викладачі та студенти агрономічного відділення активно включилися в процес дистанційного навчання через платформу G Suite не тільки у формі розміщення навчальних матеріалів у папках відповідних дисциплін, но і через конференцзв’язок, шляхом он-лайн проведення занять.


Так було проведення он-лайн заняття з таких дисциплін: «Біологія і екологія», в групах ВМ-14 та ВМ-15 на тему: «Одноклітинні організми», викладач Наталія Доктор; «Фотограметрія» в групі ЗП-31, на тему «Космічні знімання», викладач Іван Цап.

«Геодезія» в групі ЗП-21 на тему: «Нівелювання» викладач Олександр Застулка.

«Грунтознавство» в групі ЗП-21 на тему : «Грунти зони Степу», викладач Надія Кнап.

Студенти активно виходять на зв'язок, уважно слухають та спілкуються з викладачами з різних питань теми занять.
Навчальні практики в групах агрономічного відділення проводяться як онлайн так і на дослідно-демонстраційних полях навчального закладу. Студенти, які мають можливість бути присутніми на практиці, працюють під керівництвом викладачів. Так було проведено заняття навчальної практики «Захисту рослин», де студенти групи АГ-21 під керівництвом викладача Андрія Чонки проводили обробку та підв’язку плодових культур на території яблуневого саду коледжу.


Які б форми навчання не використовувалися, навчальний процес на агрономічному відділенні проходить за навчальним планом та за графіком навчальних занять.
Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата