
Навчання за агрономічною спеціальністю стало визначальним для становлення моєї професії. У 2010 році отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Агрономія», а 2012 році – магістра зі спеціальності «Плодоовочівництво та виноградарство». На теперішній час навчаюся в аспірантурі за напрямом «Загальне землеробство».

Найбільше, звичайно, мені подобається вчитися самій та вчити своїх студентів – майбутніх фахівців. Тож часто разом зі своїми вихованцями проводимо різні навчально-виховні заходи, виставки, практичні заняття, семінари — де вони можуть ознайомитися з новими технологіями вирощування сільськогосподарських культур, засобами захисту рослин і почерпнути нову, цікаву та корисну інформацію.


Є люди, наприклад, які від Бога мають талант до техніки чи поезії, а мені подобається, як писав Олександр Довженко, «саджати що-небудь у землю, щоб проізростало ». Я пишаюсь собою, бо все це живе і росте за твоєї участі…


Ті, хто пов'язав свою долю з агрономією і землею, — це люди, які не уявляють свого життя без рослин. Агроном — не професія! Це —покликання!
