На агрономічному відділенні після завершення дистанційного навчання в другому семестрі 2020- 2021 навчального року у студентів випускних груп (БС-31, ЗП-41) зі спеціальностей 203 «Садівництво та виноградарство» за ОС «Бакалавр» та 193 «Геодезія та землеустрій» розпочалася екзаменаційна сесія згідно навчального плану та складеного графіку.

12.04. 2021 р. студенти групи ЗП-41 успішно здали іспит з дисципліни «Земельне право» (викладач Довбак А.В.). При вивченні даної дисципліни у майбутніх фахівців сформувалися глибокі знання в галузі земельного права і особливо в процесі регулювання земельних відносин.


16.04.2021 року студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» успішно здали екзамен з дисципліни «Охорона праці в галузі» (викладач Чмига В.В.), де продемонстрували хороші знання та уміння по організації і управлінні охороною праці в землевпорядному виробництві.

Голова циклової комісії агрономічних дисциплін
Наталія Доктор