19 квітня 2021 року відбулося чергове засідання циклової комісії агрономічних дисциплін. Відкрила засідання голова циклової комісії Наталія Доктор, яка ознайомила присутніх з питаннями, винесеними на порядок денний, а саме:
1.Про стан проведення профорієнтаційної роботи на відділенні.
2.Про проведення робіт на колекційно-демонстраційних полях.
3.Затвердження екзаменаційних білетів на державні і перевідні екзамени.
4.Допуск студентів IV-го курсу до проходження виробничої переддипломної практики зі спеціальності 193 «Геодезія і землеустрій».
5.Затвердження методичних розробок.
6.Стан успішності студентів III курсів.
7.Різне.
Завідувач відділення Ольга Гудзовата наголосила на необхідності активізації профорієнтаційної роботи викладачами і студентами, належній підготовці до дня відкритих дверей, що відбудеться 22 квітня.