Використовуючи онлайн зв'язок студенти групи БС-31 спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» ОС бакалавр та викладачі агрономічного відділення прийняли участь у робочій зустрічі, яку провела декан агробіологічного факультету НУБіП України Оксана Тонха.


Декан агробіологічного факультету ознайомила присутніх з перевагами навчання в базовому університеті та з умовами вступу до магістратури після закінчення навчання на бакалавраті. Студенти активно задавали питання та отримували на них змістовні відповіді.

Зустріч була цікавою, корисною та пройшла в доброзичливій атмосфері.
Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата