
Також відбулася зустріч директора з виробництва СТОВ «Агро-Лучки» з студентами-випускниками та викладачами агрономічного відділення, де він детально ознайомив з сільськогосподарськими культурами, які вирощуються в даному господарстві. Представник господарства дав змістовні відповіді на запитання студентів про види посад, які вони можуть займати, завдання, що їм доведеться виконувати та оплату праці на різних видах роботи. Студенти жваво прийняли участь у бесіді, виявили бажання поїхати на екскурсію в СТОВ «Агро-Лучки» та власними очами побачити нову техніку, поля та структури даного сільськогосподарського підприємства. Окремі студенти-випускники спеціальності 201 «Агрономія» виявили бажання проходити виробничу переддипломну практику в СТОВ «Агро-Лучки».

Завідувач агрономічного відділення
Ольга Гудзовата