З 13 грудня 2021 року триває зимова сесія, згідно заздалегідь складеного графіку, для студентів агрономічного відділення за спеціальностями: 201 «Агрономія», 197 «Геодезія та землеустрій», 101 «Екологія» за освітнім ступенем «фаховий молодший бакалавр», та за спеціальністю 203 «Садівництво та виноградарство» ОС «бакалавр».
13 грудня 2021 року в групі група БС-21 відбувся екзамен з «Агрохімії» (викладач Надія Кнап); 17.12.2021 року – екзамен з «Розсадництва» (викладач Наталія Шахнович) та в групі БС- 31 «Селекція овочевих плодових і ягідних культур» та «Виноградарство» (викладач Ольга Матієга);