На агрономічному відділенні облаштовано «Зелену лабораторію»

В травні 2019 року на агрономічному відділенні, зі сприяння директора ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Юрія Садварі та силами викладачів і студентів, було завершено облаштування «Зеленої лабораторії». Велика кількість практичних занять згідно навчальних планів спеціальності 201 «Агрономія» проходить саме на  дослідно-демонстраційних полях коледжу, тому подібна лабораторія була  дуже потрібною для проведення викладачами інструктажів перед певними сільськогосподарськими роботами.

Ідея  поєднання освітнього процесу з екологічним вихованням студентів всіх спеціальностей на перших і других курсах була закладена в основу розробленого технічним комітетом стандартизації ТК 82 «Охорона навколишнього природного середовища» екологічного стандарту для навчальних та освітніх закладів СОУ ОЕМ 08.002.37.078. Цей стандарт може бути застосований до упровадження освітнім закладом будь-якого типу, який обрав шлях підвищення екологічної свідомості студентів у поєднанні з енергозберігаючою та ресурсоефективною системою управління.

Image

Стандарт «Зелена лабораторія» або «Зелений клас» передбачає інтеграцію екологічної складової до системи освіти та виховання, спрямованої на різнобічну підготовку підростаючого покоління і громадян, здатних визначати, розуміти й оптимально вирішувати екологічні та соціально-економічні проблеми на основі принципів сталого розвитку, здорового глузду та практичних навичок.

 

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата