12-13 червня 2019 року в навчальних групах другого курсу агрономічного відділення було проведено Державну підсумкову атестацію з дисципліни «Біологія».
ДПА — форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. Атестацію проходять особи, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в закладах з освітньо-кваліфікаційним рівень молодшого спеціаліста. Для студентів агрономічного відділення дисципліна «Біологія» є профілюючим предметом, саме тому вони обрали дану дисципліну.
Протягом двох років студенти добросовісно готувалися: вивчали біологічні процеси; знайомилися з новими біологічними науками і поняттями; виконували лабораторно-практичні роботи; писали реферати; готували проекти і презентації.