Державна підсумкова атестація в групах агрономічного відділення з біології

12-13 червня 2019 року  в навчальних групах другого курсу агрономічного відділення було проведено Державну підсумкову атестацію з дисципліни «Біологія».

ДПА — форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. Атестацію проходять особи, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти  в закладах з освітньо-кваліфікаційним рівень молодшого спеціаліста. Для студентів агрономічного відділення дисципліна «Біологія» є профілюючим предметом, саме тому вони обрали дану дисципліну.

Протягом двох років студенти добросовісно готувалися: вивчали біологічні процеси; знайомилися з новими біологічними науками і поняттями; виконували лабораторно-практичні роботи; писали реферати; готували проекти і презентації.

Image

Комісія пильно слідкувала за дотриманням студентами всіх вимог проведення ДПА. Викладачами біології заздалегідь  були підготовлені  письмові завдання з якими студенти успішно справилися.

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата