21-23 березня 2022 року
Викладачі та студенти агрономічного відділення активно включилися в польові роботи при проведенні занять з навчальних практик таких дисциплін, як: «Виноградарство» (викладач Наталія Бабіля) група АГ-41; «Захист рослин» (викладач Андрій Чонка) група АГ-31; «Агрохімія» (викладач Андрій Чонка) група АГ-21, що проводилися цими днями згідно розкладу занять.




Під час проведення навчальних практик з дисциплін «Технологія виробництва продукції рослинництва» ( викладач Наталія Бабіля) група АГ-31 та «Кормовиробництво» (викладач Андрій Чонка) група АГ-31, було проведено посів кормових та сільськогосподарських культур на дослідно-демонстраційних полях навчального закладу.


Дуже важливою роботою є прибирання територій навколо навчального закладу, що проводилися цими днями студентами перших і других курсів під керівництвом кураторів груп, а саме: група АГ-11 ( куратор групи Ольга Біляк); групи ЕКО-11 та ЗП-11 ( куратор групи Мар’яна Когуч); група АГ-21 ( куратор групи Наталія Доктор); група ЗП-21 ( куратор групи Вікторія Дем’ян).




Як би не було сьогодні психологічно важко переживати війну, що триває в нашій країні, викладачі та студенти, куратори навчальних груп зі своїми вихованцями агрономічного відділення сумлінно виконують роботу по благоустрою території рідного навчального закладу, щоб підтримувати її чистою та привабливою.
Завідувач агрономічного відділення Ольга Гудзовата